Hakkımızda

Kurumsal

“1998 Yılında faaliyete geçen Inca Technologies Co, üretimini gerçekleştirdiği ilk network ürünleri ile adını duyurmuştur. Dünyadaki teknolojiye olan taleple eşdeğer hızla büyüyen firma 1999 yılına gelindiğinde network ürün gruplarının yanına, Multimedya (webcam-kulaklık) Ev elektroniği, ve Ses sistemlerini de ürün ailesine katmıştır. 2010 yılına gelindiğinde ürün ailesini genişleten Inca Technologies Co bu süreçte, ürün gamına: Klavye-Mouse Grubu, Adsl Modem Grubu, Tv Kartları, Lcd Monitör Grubu, Power Supply Grubu, Kablo Grubu, Dvd Player Grupları gibi bir çok ev ve ofis kullanıcısına hitap eden performans ürünleri üreterek pazardaki payını ve rekabet gücünü arttırmaya devam etmiştir.

Toplamda, 13 ayrı fabrikada, 3 bin çalışanı ile 25 çeşit ürün kategorisi ve 105 adet ürün yapısıyla oldukça geniş bir ailesine sahip olan Inca Technologies Co, Üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin tamamında, öncelikli olarak kullanıcı memnuniyetini üst düzeyde tutarak markaya güven duyulmasını sağlamıştır. Inca markası özellikle ürünlerin yüksek performansı ve kalitesi ile, buna karşın bu ürünlerin ekonomik olmasıyla kullanıcılarından büyük ilgi görmektedir. Gelişen teknolojiyi takip etmek ve yeni projelerini hızla hayata geçirebilmek adına kendi Ar-Ge departmanını kuran Inca Technologies Co, Inca adıyla üretilen her what is the best essay writing service ürünün elektronik dizayn ve kutu görsel tasarımlarını da yine bünyesinde oluşturduğu ekiple gerçekleştirmektedir. Adını 23 farklı ülkede duyuran Inca markası, kurduğu Ar-Ge ekibi ile gelecekte ileri teknoloji ürünleriyle kullanıcıların karşısına çıkmayı hedeflemektedir.

Önümüzdeki 3 yıl içerisinde, yatırım ve üretim gücünü 3 katına çıkarmayı planlayan Inca Technologies Co, kullanıcılarından ve distribütörlerinden aldığı destekle, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri üretmeye devam edecektir.”

MİSYON

Dürüstlük ilkesi önderliğinde, üretim yaptığı alanda yüksek kalite ve performans sağlayacak teknoloji ürünlerini dileyen herkesin kolayca ulaşabileceği tüm dünyada teknoloji satış noktaları üzerinden uygun fiyat avantajı sağlayarak kullanıcıya ulaştırmak ve konusunda uzman üretim personeli ile hizmet kalitesinde öncü olmaktır.

VİZYON

Yıllardır büyüyerek ürettiğimiz essay custom writing teknoloji ürünleri üretim ve planlaması sayesinde dünyada büyüyen pazar payımızı, ilkelerimize bağlı kalarak tüm dünyada en üst seviyeye taşımaktır.